[ Skočit na obsah | Skočit k navigaci ]


Energetická soutěž pro domácnosti a firmy

Aukce se nekoná pod záštitou Obce Starovice!

Oznámení obyvatelům obce  Starovice

   

 O probíhající bezplatné energetické soutěži pro domácnosti a firmy

Vážení obyvatelé,

Společnost Šetříme Občanům s.r.o. pořádá pro občany a firmy obce Starovice 2. kolo energetické soutěže, tedy bezplatnou analýzu nákladů na vytápění, spotřebu elektřiny a ohřevu vody. 

 

Za tímto účelem Vás navštíví níže uvedení zástupci, kteří z Vašich dokumentů  ( ročního vyúčtování za elektřinu a plyn, smlouvy s dodavateli ) ověří, zda se Vás aukce týká.
 

Co děláme?
Pořádáme hromadné elektronické aukce pro obce, firmy a domácnosti. V této oblasti máme dlouholeté zkušenosti. 

Princip aukce
Z domácností, které mají nárok na energetickou aukci, se vytvoří velká skupina a my tuto několikatisícovou skupinu nabídneme jednotlivým dodavatelům s vyvolávacími cenami. Dodavatele snižují své ceny, dokud se nedostanou na hranici, která je pro ně ještě únosná. Vy získáte nejnižší možnou cenu. ( Není nutné měnit dodavatele ) .

Výhody
Velké množství přihlášených domácností, takzvaně velkoodběrový balík dodavatele láká, proto jsou ochotni jít s cenou až o třetinu níže oproti standardnímu ceníku. 
Jako jednotlivec nikdy nedosáhnete tak nízké ceny za energie. Vysoutěženou cenu vám garantujeme na 24 měsíců od zahájení dodávky a poté probíhá vyhodnocení současných cen energií na trhu a prodloužení. Vy pouze vyplníte přihlášku, o vše ostatní se postaráme za Vás. 

Aukce se nekoná pod záštitou obce Starovice.

V případě dotazů a zájmu kontaktujte našeho regionálního zástupce na uvedeném telefonním čísle:


Radek Sekanina       Tel: +420 727 914 990    radek.sekanina@setrimeobcanum.cz