[ Skočit na obsah | Skočit k navigaci ]


R.Jelínek - BRIGÁDA léto 2019

Firma RUDOLF JELÍNEK a.s. hledá brigádníky pro sklizeň úrody v meruňkových sadech.

Kde: Starovice

Kdy: červenec

Odměna: 100Kč/hod. + oběd

Máte-li v letošním roce zájem o BRIGÁDU, tak bude zahájena 1. července a potrvá max. do 25. července 2019. Vše bude včas aktuálně upřesněno, dle počasí, průběhu dozrávání jednotlivých odrůd a rychlosti sklizně.

Minimální doba trvání brigády je 1 týden. 

Minimální věk je 15 let (ukončena ZŠ = 1. ročník SŠ) do 18-ti let je nutný souhlas zákonného zástupce (podpis v dohodě).

Pracovní doba: 7-15h (dle počasí možné změny)

 

Požadavky jsou, aby brigádník počítal s práci na slunci a v polostínu při letních teplotách, stejně tak možností bodnutí hmyzem.

 

Odměna je následovná: za splnění úkolu dle zadání a denní normy bude vyplaceno 100,-/h. Pro ty, kdo chtějí uplatnit „prohlášení poplatníka daně z fyzických osob ze závislé činnosti…“ tento formulář rovněž přikládám v příloze.

 

Strava během pracovní přestávky je zajištěna zaměstnavatelem RUDOLF JELÍNEK a.s. v místě výkonu práce.

 

Pokud jste se rozhodli nastoupit na letní brigádu v meruňkových sadech Starovice, přikládám ,,dohodu o provedení práce + osobní dotazník.“ Tyto dokumenty vyplněné a vlastnoručně podepsané obratem zašlete e-mailem zpět a originál doručte osobně či poštou do sídla firmy (Razov 472, Vizovice, 763 12). Pořadí doručených dohod rozhoduje o STOP STAV. Bez těchto dokumentů nebudete moci na brigádu nastoupit.

 

Lékařská prohlídka před nástupem není nutná.

 

Kontakt: pastrnak@rjelinek.cz, tel. 602 509 568