[ Skočit na obsah | Skočit k navigaci ]


Turistika "Podyjí"

TJ Sokol Starovice pořádá jednodenní zájezd pro všechny milovníky turistiky, krásné přírody a dobré zábavy v sobotu 12.května 2018, odjezd v 8:00 od kostela, v 8:05 od zastávky.

Instruktáž trasy:

Trasa délky 11 km, pro méně zdatné nebo rodiče s dětmi možnost zkrácení na 9 km (není možnost jízdy s kočárkem). Děti do 12 let musí mít zajištěný doprovod plnoleté zodpovědné osoby. Volte vhodnou obuv, pláštěnky, dostatečně velkou svačinu a dostatek tekutin (po cestě není možnost občerstvení). Kapesné na občerstvení v hostinci. Další informace získáte u místopředsedy TJ Sokol na telefonu 606 758 942.

Cena dospělí:                     200,- Kč

Člen Sokolu Starovice:   100,- + 100,- Kč členský příspěvek

Cena děti do 18 ti let:       100,- Kč

Na výletě se budou vybírat členské příspěvky Sokolu Starovice.

 

Stručný popis trasy: Autobusem vyrazíme ze Starovic a po více jak hodinové jízdě dorazíme do obce Havraníky, odkud vyjdeme na pěší trasu. Trasa vede po červené, následně žluté a zelené turistické značce národním parkem Podyjí. Cesta vede krásnou členitou přírodou. Turistický výlet bude zakončen opět v obci Havraníky. Méně zdatní nebo rodiče s dětmi mohou výlet ukončit v obci Popice (trasa cca 9 km). Na zpáteční cestě zastavíme na pozdní oběd v restauracích v obci Lechovice.

Předpokládaný návrat do Starovic bude kolem 18:00 hod.

Rezervaci míst hlaste u Martiny Štýblové na mobilní číslo 608 069 588

Na Vaši účast se těší organizátoři TJ Sokol Starovice.